Krása

Pojďte své kráse naproti a nebojte se věku! Buďte jednoduše krásní v každém věku, od hlavy až k patě. Přesně takové je poslání LR produktů pro krásu.

Výrobky z dílny LR jsou navržené tak, aby podpořily krásu, dodaly tělu hydrataci, zajistily pružnost a pevnost a byly maximálně účinné. Krásu lze pěstovat od prvních měsíců života díky speciální dětské péči z Aloe Vera, stejně tak během dospívání, kdy se objevuje problematická pleť, jsou velmi vhodné speciální produkty s obsahem bioaktivního mikrostříbra.

LR je také připravena bojovat efektivně a účinně s vráskami a zaměřuje se rovněž na péči o mužskou pokožku. V neposlední řadě LR sleduje aktuální trendy a nabízí trendy dekorativní kosmetiku. Díky nejnovějším poznatkům a moderním technologickým postupům vytváří LR unikátní přípravky s vysokým podílem Aloe Vera, cenných olejů a blahodárných složek pro vitalitu pleti. LR sází také na jedinečnou a unikátní přístrojové péči o Vaši pleť Zeitgard, jež Vám umožní profesionální kosmetickou péči přímo z Vašeho domova, a to vše navíc s malým časovým nárokem.

Firmě LR se také dostalo velkého uznání zařazením mezi nejlepší světové kosmetické značky ve společnosti  VKE. Ze sortimentu LR produktů na krásu si vybere skutečně každý.

Nezapomínejte, že člověk, který se cítí být krásný, může být také úspěšnější a šťastnější. Nezáleží, zda máte padesát let, pár kilo navíc anebo bojujete s pupínky v obličeji. Vaše krása vychází především z vnitřní pohody a vyrovnanosti. LR Vám pomůže dobře vypadat, skvěle se cítit a být skutečně krásnou osobností.

Nový unikátní produkt 5in1 Beauty Elixir navíc propojuje oba tyto světy, které nese firma LR dokonce již léta ve svém názvu. Zdraví a krásu v jednom a to rovnou v „jedné kapce“ naleznete v produkt 5in1 Beauty Elixir, který reaguje právě na pět hlavních požadavků na krásu: vitální vlasy, pevné nehty, bezchybná pleť, pevné tělo a mladistvý vzhled.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---infopanel---

---vizitka---

Martin Gajdečka
Zlatý Organizační Manažer

---odpočert---