Kdo jsem

Dobrý den, jmenuji se Martin Gajdečka. S firmou LR jsem se poprvé setkal v roce 2003, kdy mne velmi oslovila vůně, která tehdy nesla jméno světově známého a uznávaného sportovce, Michaela Schumachera a z toho důvodu jsem si vyřídil LR benefitní kartu a stal se LR partnerem. Jednoduše jsem chtěl využívat velkoobchodních cen, na které jsem měl díky této kartě nárok. Postupem času si lidé okolo mne začali všímat zmiňované vůně a já jsem najednou sbíral své první objednávky.

Po čase jsem navštívil Startovací Seminář v Ostravě, jenž vedl Ing. Aleš Buksa. Tehdy nesla firma název LR Cosmetic International. Co mne skutečně hodně zaskočilo, bylo zjištění, že v sále sedí více mužů než žen. Do té doby jsem byl přesvědčen, že kosmetické firmy jsou výsadou především žen. Po ukončení Semináře jsem pochopil, proč mají také muži tak obrovský zájem. Jedním z nejlepších produktů firmy LR je totiž odměňovací systém! Okamžitě jsem firmu začal vnímat jako silného partnera a pustil se bezrizikově do budování svého vlastního podnikání.

Ten, kdo v životě není spokojený, se musí alespoň na chvíli zastavit a zamyslet se, co dál? Tak jsem to udělal i já. Ujasnil jsem si, kam vůbec směřuje moje cesta a kudy se chci v životě ubírat. V té době jsem byl zaměstnán jako prodavač nábytku a žil běžným životem. Uvědomil jsem si, že tím nejvýznamnějším, čeho může člověk dosáhnout, je svoboda. S LR jsem ucítil velkou šanci na změnu a tak jsem se prostě pustil do práce...

Byla to cesta velkých zkoušek, odhodlaní, nápadů, vítězství i proher, ale hlavně vytrvalosti. Je to nepopsatelně báječný pocit, když se Vaše cesta za svobodou naplní. Když získáte čas na Váš život, potřebné finanční prostředky na realizaci Vašich vizí a okolo sebe navíc budujete spoustu skvělých vztahů. Z mé osobní zkušenosti nyní mohu říct, že opravdu každý člověk má dnes šanci na změnu, upgrade života. Potřebuje jen najít v sobě vůli to změnit, správnou příležitost a pak na tom jen pracovat!

V začátcích mého podnikání jsem nepotřeboval mít zkušenosti, mnoho peněz a spoustu času. To vše přišlo až s LR. Tomu já říkám opravdová příležitost! Dnes s odstupem času již mohu říci, co mi podnikání s LR dalo. V prvé řadě najít sebe sama. Rozvíjet v sobě potenciál působit na lidi, a vést je tak v jejich osobním rozvoji. Přímo či nepřímo ovlivňovat lidem životy skrze LR produkty pro zdraví a příležitost s LR. Mnoho skvělých vztahů a kontaktů, které bych jinak nikdy nepotkal, a v neposlední řadě je to možnost se rozhodovat čistě dle svého úsudku, bez vnějších vlivů a tomu já říkám svoboda.

Šanci máte opravdu každý a já Vás velmi rád nasměruji na úspěšnou cestu plnou výzev.

#UpgradeYourLife.

Martin Gajdečka

Img_8460

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---infopanel---

---vizitka---

Martin Gajdečka
Zlatý Organizační Manažer

---odpočert---