Zdraví

 

Zdraví - šest písmen, které každý z nás staví na první místo svého žebříčku hodnot. Zdraví je potřeba věnovat náležitou a pravidelnou péči a podporovat správnou činnost tělesné schránky v každém věku.

LR představuje jedinečný, ucelený koncept řešení pro lidský organismus.

V sortimentu LR naleznete výživové doplňky zaměřené proti stresu, překyselení organismu, pro vitalitu, zdraví, krásu, i specifická, cílená řešení.

Hlavním pilířem pro kvalitní přípravky je blahodárná rostlina Aloe Vera, a protože je LR oprávněně jedním z největších výrobců produktů z Aloe Vera na světě, dokládá nejvyšší kvalitu a povědomí „Made in Germany“ řadou certifikátů a ocenění. Oprávněně můžeme také napsat, že LR produkty jsou z Aloe Vera, a ne s Aloe Vera, což dokládá velké množství podílu Aloe Vera gelu v produktech.

Všechny LR produkty s Aloe Vera jsou certifikovány Mezinárodním Aloe Science Council a 28 výrobků Aloe Via je díky unikátní kombinaci Aloe Vera gelu a bio výtažkům v Německu patentováno. Za úspěchem stojí více než 15 let zkušeností v oblasti vývoje a marketingu produktů s Aloe Vera. Ročně je zpracováno 12 tisíc tun Aloe Vera listů, přičemž kultivace probíhá za organických podmínek, bez použití umělých hnojiv a pesticidů. Svědčí o tom více než 58 milionů litrů Aloe Vera Drinking Gelů s oblíbenými příchutěmi prodaných od roku 2002.

LR jako jediná na světě prodává výrobky s Aloe Vera, jež se pyšní pečetí kvality SGS Institut Fresenius. Tento institut velmi přísně kontroluje celý proces od pěstování Aloe Vera až po kontrolu finálních produktů.

Novým unikátem v sortimentu LR je jedinečný produkt 5in1 Beauty Elixir, který propojuje hlavní myšlenku firmy LR zdraví a krásu v „jedné kapce“.

Řada produktů je patentována. Nedílnou součásti LR podpory je také denně dostupná odborná lékařská infolinka, kde se můžete individuálně poradit s renomovanými lékaři o správnosti užívání našich produktů.

Produktylr

Infolinka

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---infopanel---

---vizitka---

Martin Gajdečka
Zlatý Organizační Manažer

---odpočert---