Krása

Pojďte své kráse naproti a nebojte se věku! Buďte jednoduše krásní v každém věku, od hlavy až k patě. Přesně takové je poslání LR produktů pro krásu.

Výrobky z dílny LR jsou navržené tak, aby podpořily krásu, dodaly tělu hydrataci, zajistily pružnost a pevnost a byly maximálně účinné. Krásu lze pěstovat od prvních měsíců života díky speciální dětské péči z Aloe Vera, stejně tak během dospívání, kdy se objevuje problematická pleť, jsou velmi vhodné speciální produkty s obsahem bioaktivního mikrostříbra.

LR je také připravena bojovat efektivně a účinně s vráskami a zaměřuje se rovněž na péči o mužskou pokožku. V neposlední řadě LR sleduje aktuální trendy a nabízí trendy dekorativní kosmetiku. Díky nejnovějším poznatkům a moderním technologickým postupům vytváří LR unikátní přípravky s vysokým podílem Aloe Vera, cenných olejů a blahodárných složek pro vitalitu pleti. LR sází také na jedinečnou a unikátní přístrojové péči o Vaši pleť Zeitgard, jež Vám umožní profesionální kosmetickou péči přímo z Vašeho domova, a to vše navíc s malým časovým nárokem.

Nezapomínejte, že člověk, který se cítí být krásný, může být také úspěšnější a šťastnější. Nezáleží, zda máte padesát let, pár kilo navíc anebo bojujete s pupínky v obličeji. Vaše krása vychází především z vnitřní pohody a vyrovnanosti. LR Vám pomůže dobře vypadat, skvěle se cítit a být skutečně krásnou osobností.

Nový unikátní produkt 5in1 Beauty Elixir navíc propojuje oba tyto světy, které nese firma LR dokonce již léta ve svém názvu. Zdraví a krásu v jednom a to rovnou v „jedné kapce“ naleznete v produkt 5in1 Beauty Elixir, který reaguje právě na pět hlavních požadavků na krásu: vitální vlasy, pevné nehty, bezchybná pleť, pevné tělo a mladistvý vzhled.

Kosmetika

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---infopanel---

---vizitka---

Martin Gajdečka
Zlatý Organizační Manažer

---odpočert---